Blocksy Companion Pro - en to no translation catalogue (746 entries)

en: Business or Agency
no: Bedrift eller byrå

en: Select value
no: Velg verdi

en: Product Waitlist
no: Produktventeliste

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
no: La kundene dine registrere seg på en venteliste for produkter som er utsolgt, og få beskjed når de er tilbake på lager.

en: Clipboard
no: Utklippstavle

en: Waitlist
no: Venteliste

en: Tooltip Visibility
no: Synlighet for verktøytips

en: Container Backdrop Blur
no: Uskarphet på beholderbakgrunn

en: Added to Cart: Before product
no: Lagt i handlekurv: Før produkt

en: Added to Cart: Before actions
no: Lagt i handlekurv: Før handlinger

en: Added to Cart: Before suggested products
no: Lagt i handlekurv: Før foreslåtte produkter

en: Added to Cart: After suggested products
no: Lagt i handlekurv: Etter foreslåtte produkter

en: WooCommerce: Added to Cart
no: WooCommerce: Lagt i handlekurv

en: Upsell Products
no: Tilleggsprodukter

en: Cross-sell Products
no: Kryssalg-produkter

en: Auto Close Panel
no: Lukk panel automatisk

en: Automatically close the panel when a filter option is selected.
no: Lukk panelet automatisk når et filteralternativ er valgt.

en: Form Type
no: Skjematype

en: Form Max Width
no: Maksimal skjemabredde

en: Enable For Backorders
no: Aktiver for restordre

en: Allow users to join the waitlist even if the product is on backorder.
no: Tillat brukere å bli med på ventelisten selv om produktet er på restordre.

en: Show Users Count
no: Vis antall brukere

en: Display a counter that reflects the current number of users on the waitlist.
no: Vis en teller som viser gjeldende antall brukere på ventelisten.

en: Logged In Users Only
no: Kun innloggede brukere

en: Display the waitlist feature exclusively to users who are logged in.
no: Vis ventelistefunksjonen kun for brukere som er innlogget.

en: Subscription Confirmation
no: Bekreftelse på påmelding

en: Specify which users should verify their waitlist subscription through email confirmation.
no: Angi hvilke brukere som må bekrefte ventelistepåmeldingen via e-post.

en: Waitlist Form Display Conditions
no: Visningsbetingelser for ventelistskjema

en: Choose where you want this Waitlist Form to be displayed.
no: Velg hvor du vil at dette ventelistskjemaet skal vises.

en: Actions
no: Handlinger

en: Invalid request
no: Ugyldig forespørsel

en: No waitlist found
no: Ingen venteliste funnet

en: Waitlists
no: Ventelister

en: Number of items per page
no: Antall elementer per side

en: Waitlist for %s
no: Venteliste for %s

en: Invalid email
no: Ugyldig e-postadresse

en: You are already on the waitlist
no: Du er allerede på ventelisten

en: You have been added to the waitlist
no: Du har blitt lagt til på ventelisten

en: You have been removed from the waitlist
no: Du har blitt fjernet fra ventelisten

en: %s %s joined the waitlist for this item.
no: %s %s ble med på ventelisten for dette produktet.

en: Waitlist Form
no: Ventelisteskjema

en: Your waitlist subscription has been successfully canceled.
no: Ventelistepåmeldingen din er blitt kansellert.

en: Your waitlist subscription has been successfully confirmed.
no: Ventelistepåmeldingen din er blitt bekreftet.

en: Search Products
no: Søk etter produkter

en: Export Subscribers
no: Eksporter abonnenter

en: Guest
no: Gjest

en: Edit this customer
no: Rediger denne kunden

en: Edit
no: Rediger

en: Delete
no: Slett

en: View
no: Vis

en: %s ago
no: for %s siden

en: Is registered
no: Er registrert

en: Date created
no: Opprettelsesdato

en: Waitlist - Back in Stock Notification
no: Venteliste – Varsling om på lager igjen

en: This email is sent when a product is back in stock
no: Denne e-posten sendes når et produkt er tilbake på lager

en: A product you are waiting for is back in stock
no: Et produkt du venter på er tilbake på lager

en: Good news! The product you have been waiting for is now back in stock!
no: Gode nyheter! Produktet du har ventet på er nå tilbake på lager!

en: Waitlist - Confirm Subscription
no: Venteliste – Bekreft påmelding

en: This email is sent when a user subscribes to a product stock alert and should confirm their subscription
no: Denne e-posten sendes når en bruker melder seg på et lager-varsel for et produkt og må bekrefte påmeldingen sin

en: Confirm waitlist subscription
no: Bekreft ventelistepåmelding

en: Get notified when {product_title} is back in stock
no: Få beskjed når {product_title} er tilbake på lager

en: Waitlist - Subscription Confirmed
no: Venteliste – Påmelding bekreftet

en: This email is sent after a user confirmed the subscription to a product stock alert
no: Denne e-posten sendes etter at en bruker har bekreftet påmeldingen til et lager-varsel for et produkt

en: Waitlist subscription confirmed
no: Ventelistepåmelding bekreftet

en: You will be notified when {product_title} is back in stock
no: Du vil få beskjed når {product_title} er tilbake på lager

en: Customer
no: Kunde

en: Enter your email
no: Skriv inn e-postadressen din

en: Join Waitlist
no: Bli med på ventelisten

en: This product is currently sold out!
no: Dette produktet er for øyeblikket utsolgt!

en: No worries! Please enter your e-mail address and we will promptly notify you as soon as the item is back in stock.
no: Ingen fare! Vennligst skriv inn e-postadressen din, så gir vi deg beskjed så snart produktet er tilbake på lager.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. Please check your inbox and confirm the subscription to this waitlist.
no: Flott! Du har blitt lagt til på ventelisten for dette produktet. Vennligst sjekk innboksen din og bekreft påmeldingen til ventelisten.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. You will receive an email as soon as the item is back in stock.
no: Flott! Du har blitt lagt til på ventelisten for dette produktet. Du vil motta en e-post så snart produktet er tilbake på lager.

en: Unsubscribe
no: Meld deg av

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: You don't have any products in your waitlist yet.
no: Du har ingen produkter på ventelisten ennå.

en: Confirmed
no: Bekreftet

note: translators: %s User name.
en: Hi, %s!
no: Hei, %s!

en: Great news! The %s from your waitlist is now back in stock!
no: Gode nyheter! %s fra ventelisten din er nå tilbake på lager!

en: Click the link below to secure your purchase before it is gone!
no: Klikk på lenken under for å sikre deg kjøpet før det blir utsolgt!

en: You have requested to join the waitlist for this item:
no: Du har bedt om å bli med på ventelisten for dette produktet:

en: Click the button below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
no: Klikk på knappen under for å bekrefte påmeldingen din. Når den er bekreftet, vil vi gi deg beskjed når produktet er tilbake på lager.

en: Confirm Subscription
no: Bekreft påmelding

en: Please note, the confirmation period is 2 days.
no: Vær oppmerksom på at bekreftelsesperioden er 2 dager.

en: If you don't want to receive any further notifications, please %s
no: Hvis du ikke ønsker å motta flere varsler, vennligst %s.

en: unsubscribe
no: meld deg av

en: You have been successfully added to the waitlist for the following item:
no: Du har blitt lagt til på ventelisten for følgende produkt:

en: Product:
no: Produkt:

en: Price:
no: Pris:

en: Add to cart:
no: Legg i handlekurv:

en: Product link:
no: Produktlink:

en: Click the link below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
no: Klikk på lenken under for å bekrefte påmeldingen din. Når den er bekreftet, vil vi gi deg beskjed når produktet er tilbake på lager.

en: If you don't want to receive any further notifications, please unsubscribe by clicking on this link - %s
no: Hvis du ikke ønsker å motta flere varsler, vennligst meld deg av ved å klikke på denne lenken - %s

en: More information on how to generate an API key for ActiveCampaign can be found %shere%s.
no: Mer informasjon om hvordan du genererer en API-nøkkel for ActiveCampaign kan finnes %shere%s.

en: Business
no: Bedrift

en: Added to Cart Popup
no: Popup for lagt i handlekurv

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
no: Vis en dynamisk bekreftelses-popup med produktanbefalinger hver gang varer legges til i handlekurven.

en: Trigger Popup On
no: Utløse popup ved

en: Product Page
no: Produktside

en: Description Length
no: Beskrivelsens lengde

en: Cart Button
no: Knapp for handlekurv

en: Checkout Button
no: Til kassen-knapp

en: Continue Shopping Button
no: Fortsett å handle-knapp

en: Shipping Info
no: Fraktinformasjon

en: Tax Info
no: MVA-informasjon

en: Suggested Products
no: Foreslåtte produkter

en: Related Products
no: Relaterte produkter

en: Recently Viewed Products
no: Nylig viste produkter

en: Product succesfully added to your cart!
no: Produktet ble lagt til i handlekurven din!

en: Close Modal
no: Lukk modal

en: Shipping Cost
no: Fraktkostnad

en: Tax Amount
no: Beløp for MVA

en: Cart Total
no: Totalt i handlekurv

en: View Cart
no: Vis handlekurv

en: Checkout
no: Til kassen

en: Continue Shopping
no: Fortsett å handle

en: Recently Viewed
no: Nylig sett

en: More information on how to create a list in MailPoet can be found %shere%s.
no: Mer informasjon om hvordan du oppretter en liste i MailPoet finner du %sher%s.

en: Color Mode
no: Fargemodus

en: One Color
no: Én farge

en: Dual Color
no: To farger

en: Colors
no: Farger

en: Color 1
no: Farge 1

en: Color 2
no: Farge 2

en: Tooltip
no: Verktøytips

en: Tooltip Text
no: Verktøytipstekst

en: Please wait until the lookup table is generated.
no: Vennligst vent til oppslagstabellen er generert.

en: Find by %s
no: Finn etter %s

en: Filling in progress (%d)
no: Fylling pågår (%d)

en: Resume the product taxonomies lookup table regeneration
no: Gjenoppta gjenoppbyggingen av oppslagstabellen for produkttaksonomier

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product taxonomies lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
no: Dette verktøyet vil gjenoppta gjenoppbyggingen av oppslagstabellen for produkttaksonomier fra punktet der den ble avbrutt (%1$s produkter ble allerede behandlet).

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been resumed.
no: Prosessen med å gjenoppbygge oppslagstabellen for produkttaksonomier er gjenopptatt.

en: Resume
no: Gjenoppta

en: Abort the product taxonomies lookup table regeneration
no: Avbryt gjenoppbyggingen av oppslagstabellen for produkttaksonomier

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been aborted.
no: Gjenoppbyggingen av oppslagstabellen for produkttaksonomier er avbrutt.

en: Abort
no: Avbryt

en: Container Border Color
no: Kantfarge for beholder

en: Container Background Color
no: Bakgrunnsfarge for beholder

en: API Version
no: API Versjon

en: More information on how to generate an API key for Brevo can be found %shere%s.
no: Mer informasjon om hvordan du genererer en API-nøkkel for Brevo finner du %sher%s.

en: Hide Documentation Links
no: Skjul dokumentasjonslenker

en: Hide Video Links
no: Skjul videolenker

en: Display the currently active filters.
no: Vis de gjeldende filtrene.

en: Date
no: Dato

en: Update Blocksy Theme Now
no: Oppdater Blocksy-temaet nå

en: Your site is misconfigured and AJAX requests are not reaching your backend. Please click %shere%s to find the common causes and possible solutions to this.<br> Error code - %s
no: Nettstedet ditt er feilkonfigurert, og AJAX-forespørsler når ikke serveren din. Klikk %sher%s for å se vanlige årsaker og mulige løsninger på dette.<br> Feilkode – %s

en: Failed to retrieve starter sites list.<br> Error code - %s
no: Kunne ikke hente listen over startnettsteder.<br> Feilkode – %s

en: Installing %s
no: Installerer %s

en: Preparing data...
no: Forbereder data …

en: Required plan
no: Påkrevd abonnement

en: All Plans
no: Alle abonnement

en: All Builders
no: Alle byggere

en: Search for a starter site...
no: Søk etter et startnettsted …

en: Export Site
no: Eksporter nettsted

en: Starter site
no: Startnettsted

en: Select a starter site
no: Velg et startnettsted

en: Showcase your personal information across your website.
no: Vis frem din personlige informasjon på hele nettstedet ditt.

en: Subpage
no: Underside

en: Image Settings
no: Bildeinnstillinger

en: Aspect Ratio
no: Bildeforhold

en: Icon/Logo
no: Ikon/logo

en: Expand on click
no: Utvid ved klikk

en: Video thumbnail
no: Miniatyrbilde for video

en: Image Hover Effect
no: Bildeeffekt ved hover

en: Zoom In
no: Zoom inn

en: Zoom Out
no: Zoom ut

en: Alternative Text
no: Alternativ tekst

en: Describe the purpose of the image.
no: Beskriv formålet med bildet.

en: Leave empty if decorative.
no: La stå tomt hvis dekorativt.

en: Stock Status
no: Lagerstatus

en: Term Title
no: Begrepstittel

en: Term Description
no: Begrepsbeskrivelse

en: Term Count
no: Begrepsantall

en: Archive Title
no: Arkivtittel

en: Archive Description
no: Arkivbeskrivelse

en: Rated %s out of 5
no: Vurdert til %s av 5

en: List view
no: Listevisning

en: Grid view
no: Rutenettvisning

en: Select category
no: Velg kategori

en: Quickly find specific content on your site.
no: Finn raskt spesifikt innhold på nettstedet ditt.

en: Action required - please update Blocksy theme to the latest version!
no: Handling kreves – vennligst oppdater Blocksy-temaet til nyeste versjon!

en: We detected that you are using an outdated version of Blocksy theme.
no: Vi har oppdaget at du bruker en utdatert versjon av Blocksy-temaet.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of Blocksy theme.
no: For å utnytte alle funksjonene kjerne-temaet har å tilby, vennligst installer og aktiver den nyeste versjonen av Blocksy-temaet.

en: View Profile
no: Vis profil

en: No comments
no: Ingen kommentarer

en: One comment
no: Én kommentar

en: Select Category
no: Velg kategori

en: Upvote
no: Stem opp

en: Downvote
no: Stem ned

en: Documentation
no: Dokumentasjon

en: Manage
no: Organiser

en: Select product
no: Velg produkt

en: Monday
no: Mandag

en: Tuesday
no: Tirsdag

en: Wednesday
no: Onsdag

en: Thursday
no: Torsdag

en: Friday
no: Fredag

en: Saturday
no: Lørdag

en: Sunday
no: Søndag

en: Mon
no: Man

en: Tue
no: Tir

en: Wed
no: Ons

en: Thu
no: Tor

en: Fri
no: Fre

en: Sat
no: Lør

en: Sun
no: Søn

en: Every day
no: Hver dag

en: Only weekends
no: Kun helger

en: Only weekdays
no: Kun ukedager

en: Compare Plans
no: Sammenligne planer

en: Available Fonts
no: Tilgjengelige Fonter

en: You don't have any products in your compare list yet.
no: Du har ingen produkter i sammenligningslisten ennå.

en: In Stock
no: På lager

en: Active Filters
no: Aktive filtre

en: Reset Filters
no: Nullstill filtre

en: Out of Stock
no: Utsolgt

en: Browse products
no: Bla gjennom produkter

en: Download
no: Last ned

en: Quick view
no: Hurtigvisning

en: Additional Actions
no: Ytterligere handlinger

en: Buttons Type
no: Knappetype

en: Button
no: Knapp

en: Modal Trigger
no: Modalutløser

en: Card
no: Kort

en: Modal Width
no: Modalbredde

en: Product Navigation
no: Produkt-navigasjon

en: Default tabs order: Description - 10, Additional Information - 20, Reviews - 30.
no: Standard rekkefølge for faner: Beskrivelse - 10, Tilleggsinformasjon - 20, Anmeldelser - 30.

en: Availability
no: Tilgjengelighet

en: Allow users to upload images when leaving a review.
no: Tillat brukere å laste opp bilder når de skriver en anmeldelse.

en: Image Lightbox
no: Bilde lightbox

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
no: Tillat brukere å åpne vedlagte anmeldelsesbilder i lightbox.

en: Review Voting
no: Anmeldelsesvotering

en: Allow users to upvote reviews.
no: Tillat brukere å stemme opp anmeldelser.

en: Allowed Users
no: Tillatte brukere

en: Set which users are allowed to vote.
no: Sett hvilke brukere som har lov til å stemme

en: Brands
no: Merker

en: Star
no: Stjerne

en: Stars
no: Stjerner

en: %s%% of customers recommend this product.
no: %s%% av kundene anbefaler dette produktet.

en: %s of %s found this review helpful
no: %s av %s fant denne anmeldelsen nyttig.

en: Review Title
no: Anmeldelsestittel

en: Upload Image (Optional)
no: Last opp bilde (valgfritt)

en: Reviews Order
no: Rekkefølge på anmeldelser

en: Oldest First
no: Eldste først

en: Newest First
no: Nyeste først

en: Low Rating First
no: Laveste vurdering først

en: High Rating First
no: Høyeste vurdering først

en: Most Relevant
no: Mest relevant

en: Average Score
no: Gjennomsnittlig vurdering

en: Display an average score for all reviews.
no: Vis et gjennomsnittlig vurderingsscore for alle anmeldelser.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
no: Tillat brukere å legge til en tittel når de skriver en anmeldelse.

en: Image Upload
no: Bildeopplasting

en: Color mode switch
no: Fargemodusbryter

en: Light Mode
no: Lysmodus

en: Edit Profile
no: Rediger profil

en: Log Out
no: Logg ut

en: Dokan Dashboard
no: Dokan kontrollpanel

en: Dokan Shop
no: Dokan butikk

en: Tutor LMS Dashboard
no: Tutor LMS kontrollpanel

en: bbPress Dashboard
no: bbPress kontrollpanel

en: Compare
no: Sammenlign

en: Bottom Spacing
no: Bunnavstand

en: Your email *
no: Din e-post *

en: All Products
no: Alle Produkter

en: Advanced Reviews
no: Avanserte anmeldelser

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
no: Forbedre WooCommerce-anmeldelsene dine med rikt innhold, bilder og et tommel opp-system som hjelper kundene dine med å finne det perfekte produktet.

en: Advanced Gallery
no: Avansert Galleri

en: Filters
no: Filtre

en: Dashboard
no: Kontrollpanel

en: All Icons
no: Alle Ikoner

en: Close filters modal
no: Lukk filtermodalen

en: Close quick view
no: Lukk hurtigvisning

en: Logged In
no: Inlogget

en: Logged Out
no: Utlogget

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
no: Vær oppmerksom på at noe av denne informasjonen (pris, SKU, merke) ikke vil vises på front-end. Den brukes kun for Googles Schema.org-merking.

en: All types
no: Alle typer

en: Global Header
no: Globalt sidehode

en: Starter Sites
no: Oppstartsnettsteder

en: Extensions
no: Tilleggsmoduler

en: Save Conditions
no: Lagre betingelser

en: Add one or more conditions in order to display your header.
no: Legg til en eller flere betingelser for å vise sidehodet.

en: Remove header
no: Fjern sidehode

en: Remove Header
no: Fjern sidetopp

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
no: Du er i ferd med å fjerne en tilpasset sidetopp. Er du sikker på at du vil forsette?

en: Need help or advice?
no: Trenger du hjelp eller råd?

en: Got a question or need help with the theme? You can always submit a support ticket or ask for help in our friendly Facebook community.
no: Har du et spørsmål eller trenger litt hjelp med temaet? Du kan alltid sende inn en brukerstøttesak eller spørre om hjelp i vår vennlige Fsacebook-gruppe..

en: Submit a Support Ticket
no: Send inn en brukerstøttesak

en: Join Facebook Community
no: Bli med i Facebook-samfunnet

en: Upgrade Now
no: Oppgrader nå

en: Select rule
no: Velg regel

en: Select taxonomy
no: Velg taksonomi

en: Select language
no: Velg språk

en: Select user
no: Velg bruker

en: Current user
no: Nåværende bruker

en: Add Display Condition
no: Legg til visningsbetingelse

en: Include
no: Inkluder

en: Exclude
no: Ekskluder

en: Type to search by ID or title...
no: Skriv for søke på ID eller tittel...

en: Select post
no: Velg innlegg

en: Select page
no: Velg side

en: Import Options
no: Importalternativer

en: Easily import the theme customizer settings.
no: Importer enkelt innstillingene for tematilpasseren.

en: Click or drop to upload a file...
no: Klikk eller dra og slipp for å laste opp en fil...

en: Import Customizations
no: Importer tilpasninger

en: Copy Options
no: Kopieringsalternativer

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
no: Kopier og importer dine tilpasninger fra modertema til dattertema.

en: Copy From Parent Theme
no: Kopiér fra modertema

en: Copy From Child Theme
no: Kopiér fra dattertema

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
no: Du er i ferd med å kopiere alle innstillingene fra ditt modertema til dattertemaet. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
no: Du er i ferd med å kopiere alle innstillingene fra ditt dattertema til modertemaet. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Yes, I am sure
no: Ja, jeg er sikker

en: Export Settings
no: Eksportinnstillinger

en: Choose what set of settings you want to export.
no: Velg hvilket sett innstillinger du vil eksportere

en: Customizer settings
no: Innstillinger for Tilpasser

en: Widgets settings
no: Innstillinger for widgeter

en: Export
no: Eksport

en: Export Options
no: Eksportalternativer

en: Easily export the theme customizer settings.
no: Eksporter enkelt innstillingene for tematilpasseren.

en: Export Customizations
no: Eksporter tilpasninger

en: Transparent Header Display Conditions
no: Betingelser for å vise gjennomsiktig sidehode

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
no: Legg til én eller flere betingelser for å vise gjennomsiktig sidehode.

en: Loading Starter Sites...
no: Laster oppstartsnettsteder...

en: Installing
no: Installerer

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
no: Vennligst vær tålmodig og ikke oppfrisk denne siden. Importprosessen kan ta en stund, noe som er avhengig av din server.

en: Back
no: Tilbake

en: Install
no: Installer

en: Next
no: Neste

en: Import
no: Importer

en: Available for
no: Tilgjengelig for

en: Preview
no: Forhåndsvis

en: Modify
no: Endre

en: Starter Site Imported Successfully
no: Oppstartsnettsteder importert

en: Now you can view your website or start customizing it
no: Nå kan du se nettstedet ditt eller starte tilpasse det

en: Customize
no: Tilpass

en: View site
no: Se nettsted

en: copying child theme sources
no: kopierer kilder for dattertema

en: activating child theme
no: aktiverer dattertema

en: installing plugin %s
no: installerer utvidelse %s

en: activating plugin %s
no: aktiverer utvidelse %s

en: downloading demo widgets
no: laster ned demo-widgeter

en: installing demo widgets
no: installerer demo-widgeter

en: downloading demo options
no: laster ned innstillinger for demoer

en: importing images from customizer
no: importerer bilder fra tilpasseren

en: import customizer options
no: importer innstillinger for tilpasseren

en: activating required extensions
no: aktiverer nødvendige utvidelser

en: removing previously installed posts
no: fjerner tidligere installerte innlegg

en: removing previously installed taxonomies
no: fjerner tidligere installerte taksonomier

en: removing default WordPress pages
no: fjerner standard wordpress-sider

en: resetting customizer options
no: tilbakestiller innstillinger for tilpasseren

en: resetting widgets
no: tilbakestiller widgeter

en: users
no: brukere

en: terms
no: termer

en: images
no: bilder

en: posts
no: innlegg

en: comments
no: kommentarer

en: Child theme
no: Dattertema

en: Erase content
no: Slett innhold

en: Final touches
no: Finpuss

en: Import options
no: Importer innstillinger

en: Import widgets
no: Importer widgeter

en: Import content
no: Importer innhold

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
no: Du har allerede et dattertema installert og aktivert. Fortsett.

en: Learn more about child themes
no: Lær mer om dattertema

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
no: Vil vil sterkt anbefale å installere et dattertema. På den måten vil du ha frihet til å gjøre endringer uten å skade modertemaet.

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
no: Vil vil sterkt anbefale å aktivere dattertemaet. På den måten vil du ha frihet til å gjøre endringer uten å skade modertemaet.

en: Install Child Theme
no: Installer dattertema

en: Activate Child Theme
no: Aktiver dattertema

en: Import Content
no: Importer innhold

en: Clean Install
no: Ren installasjon

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
no: Dette alternativet fkrner tidligere importert innhold og vil utføre en fersk og ren installasjon.

en: This starter site is already installed
no: Dette oppstartsnettstedet er allerede installert

en: Starter Site Removed
no: Oppstartsnettsted fjernet

en: Dismiss
no: Ignorer

en: What steps do you want to perform next?
no: Hvilke trinn ønsker du utføre nå?

en: Remove
no: Fjern

en: Reinstall
no: Installer på nytt

en: Deactivate demo plugins
no: Deaktiver demo-utvidelser

en: Choose Page Builder
no: Veg sidebygger

en: Install & Activate Plugins
no: Installer og aktiver utvidelser

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
no: De følgende utvidelsene er nødvendige for at oppstartsnettstedet skal virke ordentlig.

en: Loading Extensions Status...
no: Laster status for tilleggsmoduler...

en: Free Extensions
no: Gratis tilleggsmoduler

en: Pro Extensions
no: Pro-tillegg

en: Builder
no: Sidebygger

en: Export site
no: Eksporter nettsted

en: New
no: Ny

en: Mega Menu Settings
no: Innstillinger for mega-meny

en: Dropdown Width
no: Bredde på rullegardinmeny

en: Content Width
no: Innholdsbredden

en: Full Width
no: Full bredde

en: Custom Width
no: Egendefinert bredde

en: Default Width
no: Standardbredde

en: Columns
no: Kolonner

en: Custom Content
no: Egendefinert innhold

en: Background Hover
no: Bakgrunn ved hover

en: Heading Color
no: Overskriftsfarge

en: Initial Color
no: Opprinnelig farge

en: Text Color
no: Tekstfarge

en: Items Divider
no: Delingslinje for elementer

en: Columns Divider
no: Delingslinje for kolonner

en: Dropdown Shadow
no: Rullegardinens skygge

en: Column Settings
no: Kolonneinnstillinger

en: Column Spacing
no: Kolonneavstand

en: Icon Color
no: Ikonfarge

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
no: Aktiverer støtte for egendefinerte felt i arkivkort og enkeltinnleggstittel, legger til en leseprogresjonslinje for innleggene dine, og lar deg sette utvalgte bilder og farger for kategorienes arkiver.

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
no: Gjør enkelt nettstedene dine til mobil-første opplevelser. Du kan enkelt legge til de viktigste handlingene nederst på skjermen for enkel tilgang.

en: Home
no: Hjem

en: Phone
no: Telefon

en: Scroll Top
no: Til toppen

en: Cart
no: Handlekurv

en: Shop
no: Butikk

en: Wishlist
no: Ønskeliste

en: Label Visibility
no: Synlighet for etikett

en: Label Position
no: Etikettposisjon

en: Bottom
no: Bunn

en: Icon Size
no: Ikonstørrelse

en: Create Sidebar/Widget Area
no: Lag sidemeny/Widget-område

en: Available Filters
no: Tilgjengelige filtre

en: Go to product page
no: Gå til produktsiden

en: Close Icon Color
no: Farge på ikon til å lukke

en: Close Icon Background
no: Bakgrunn for ikon til å lukke

en: WooCommerce Account
no: WooCommerce-konto

en: About Me
no: Om meg

en: About me
no: Om meg

en: Image
no: Bilde

en: Upload Image
no: Last opp bilde

en: Select Image
no: Velg bilde

en: Change Image
no: Bytt bilde

en: Image Ratio
no: Bildeforhold

en: Open link in new tab
no: Åpne lenke i ny fane

en: Contact Info
no: Kontaktinfo

en: Address:
no: Adresse:

en: Phone:
no: Telefon:

en: Mobile:
no: Mobil:

en: Address
no: Adresse

en: Link (optional)
no: Lenke (valgfritt)

en: Work Hours
no: Arbeidstid

en: Opening hours
no: Åpningstider

en: Fax
no: Faks

en: Fax:
no: Faks:

en: Email:
no: E-post:

en: Website
no: Nettsted

en: Website:
no: Nettted:

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Icons Shape Type
no: Form-type for ikoner

en: Rounded
no: Avrundet

en: Square
no: Kvadrat

en: Shape Fill Type
no: Fyllingstype for form

en: Solid
no: Heltrukken

en: Outline
no: Omriss

en: Post Type
no: Innholdstype

en: Random
no: Tilfeldig

en: Order by
no: Rekkefølge etter

en: Author Avatar
no: Forfatteravatar

en: Social Icons
no: Sosiale ikoner

en: You can configure social URLs in %s.
no: Du kan konfigurere dine sosiale URLer i %s.

en: Open links in new tab
no: Åpne lenker i ny fane

en: Set links to nofollow
no: Sett lenker til ikke følg

en: Profile Page
no: Profilside

en: Dashboard Page
no: Kontrollpanel-side

en: Custom Link
no: Tilpasset lenke

en: Logout
no: Logg ut

en: Customizing: Logged in State
no: Tilpasser: Innlogget tilstand

en: Logged In Options
no: Alternativer for innlogget

en: Logged Out Options
no: Alternativer for utlogget

en: Account Action
no: Konto-handling

en: Select Menu
no: Velg meny

en: Select menu...
no: Velg meny...

en: Custom Page Link
no: Tilpasset sidelenke

en: Account Image
no: Kontobilde

en: Avatar Size
no: Avatarstørrelse

en: Label Type
no: Type etikett

en: Label Text
no: Tekst på etikett

en: My Account
no: Min konto

en: Label Font
no: Etikettskrift

en: Label Color
no: Etikettfarge

en: Default State
no: Standardtilstand

en: Transparent State
no: Gjennomsiktig tilstand

en: Sticky State
no: Klebrig tilstand

en: Item Margin
no: Avstand mellom elementer

en: Modal Options
no: Modale alternativer

en: Modal Shadow
no: Modal skygge

en: Modal Background
no: Modal bakgrunn

en: Modal Backdrop
no: Modalt bakteppe

en: Element Visibility
no: Synlighet for element

en: All
no: Alle

en: All Users
no: Alle Brukere

en: Remove Product
no: Fjern produkt

en: Dark Mode
no: Mørk modus

en: Languages
no: Språk

en: Loading...
no: Laster...

en: Invalid API Key...
no: Ugyldig API-nøkkel...

en: Select list...
no: Velg liste...

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: Pick Mailing Service
no: Velg sendingstjeneste

en: Product Reviews Settings
no: Innstillinger for produktomtaler

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
no: Konfigurer identifikatorene for enkelt- og kategorisidene for den tilpassede innholdstypen produktomtaler.

en: Single Slug
no: Enelt-indifikator

en: Category Slug
no: Kategori-identifikator

en: Select variation
no: Velg variant

en: Add/Edit Conditions
no: Legg til/rediger betingelser

en: Cancel
no: Avbryt

en: Confirm
no: Bekreft

en: Edit Conditions
no: Rediger betingelser

note: translators: %s: PHP version
en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
no: Bocksy krever PHP-versjon %s+. Utvidelsen KJØRER IKKE.

note: translators: %s: WordPress version
en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
no: Blocksy krever WordPress-versjon %s+. Fordi du bruker en eldre versjon KJØRER utvidelsen for tiden IKKE.

en: Custom Fonts
no: Tilpassede skrifter

en: Local Google Fonts
no: Lokale Google-skrifter

en: Medium
no: Mellomstor

en: Check your email
no: Sjekk e-posten din

en: Registration Form
no: Registreringsskjema

en: Register For This Site
no: Registrer deg på dette nettstedet

en: %s Single
no: %s-enkeltvisning

en: %s Archive
no: %s-arkiv

en: %s %s Taxonomy
no: %s %s taksonomi

en: Entire Website
no: Hele nettstedet

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Posts
no: Innlegg

en: Single Post
no: Enkeltinnlegg

en: Post Categories
no: Innleggskategorier

en: Post Tags
no: Innleggsstikkord

en: Pages
no: Sider

en: Single Page
no: Enkeltside

en: Specific
no: Spesifikt

en: Post ID
no: Innleggs-ID

en: Page ID
no: Side-ID

en: Custom Post Type ID
no: Innholdstype-ID

en: Taxonomy ID
no: Taksonomi-ID

en: Post with Taxonomy ID
no: Innlegg med taksonomi-ID

en: Search
no: Søk

en: Blog
no: Blogg

en: Front Page
no: Forside

en: Author
no: Forfatter

en: User Auth
no: Bruker-autensering

en: User Logged In
no: Bruker logget inn

en: User Logged Out
no: Bruker logget ut

en: Other
no: Annen

en: Language
no: Språk

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
no: Din PHP-installasjon har ikke støtte for XML. Vennligst installer PHP-tilleggegsmodulene <i>xml</i> eller <i>simplexml</i> for å kunne installere oppstrartsnettsteder. Du kan måtte kontakte din nettvert for hjelp med å gjøre det.

en: Dynamic CSS Output
no: Dynamisk CSS-utsendelse

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
no: Strategien for å levere dynamisk CSS: Fil - all CSS-koden vil bli plassert i en statisk fil, ellers vil den bli plassert i sidetoppen.

en: File
no: Fil

en: Inline
no: Innenlinjes

en: Link your Google Analytics 4 tracking ID. More info and instructions can be found %shere%s.
no: Koble din Google Anlytics sporings-ID. Mer info og instruksjoner finnes %sher%s.

en: OpenGraph Meta Data
no: Metadata for OpenGraph

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
no: Slå på OpenGraph rike metadata-funksjoner for ditt nettsted.

en: Facebook Page URL
no: Facebook side-URL

en: Facebook App ID
no: Facebook App-ID

en: Twitter Username
no: Brukernavn på Twitter

en: Display a cookie acceptance box in order to comply with the privacy regulations in your country.
no: Vis en akspepter informasjonskapsler-boks for å samsvare med personvernbestemmelsene i ditt land.

en: General
no: Generelt

en: Cookie period
no: Infokapsl-periode

en: One hour
no: Én time

en: One day
no: Én dag

en: One week
no: Én uke

en: One month
no: Én måned

en: Three months
no: Tre måneder

en: Six months
no: Seks måneder

en: One year
no: Ett år

en: Forever
no: Evig

en: Content
no: Innhold

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
no: Vi bruker infokapsler for å gi deg den beste opplevelsen nettstedet vårt.

en: Accept
no: Godta

en: Design
no: Utforming

en: Font Color
no: Skriftfarge

en: Initial
no: Opprinnelig

en: Hover
no: Oversveve

en: Button Color
no: Knappefarge

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Maximum Width
no: Maksimal bredde

en: I accept the %sPrivacy Policy%s*
no: Jeg godtar %spersonvernerklæringen%s

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
no: Denne teksten vil dukke opp under hvert kommentarskjema og abonnementskjema.

en: I accept the %sPrivacy Policy%s
no: Jeg godtar %spersonvernerklæringen%s

en: Customizer
no: Tilpasser

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
no: Skaff nye kontakter til ditt nyhetsbrev ved hjelp av en widget, kortkode eller en blokk satt inn på dine sider eller innlegg.

en: Subscribe Form
no: Abonnementsskjema

en: Title
no: Tittel

en: Newsletter Updates
no: Nyhetsbrev-oppdateringer

en: Description
no: Beskrivelse

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
no: Oppgi din e-postadresse nedenfor for å abonnere på vårt nyhetsbrev

en: List Source
no: Listekilde

en: Default
no: Standard

en: Custom
no: Tilpasset

en: List ID
no: Liste-ID

en: Name Field
no: Felt for navn

en: Name Label
no: Etikett for navn

en: Your name
no: Ditt navn

en: Mail Label
no: Postboksetikett

en: Your email
no: Din e-post

en: Button Label
no: Etikett for knapp

en: Subscribe
no: Abonnér

en: Visibility
no: Synlighet

en: Desktop
no: Skrivebord

en: Tablet
no: Nettbrett

en: Mobile
no: Mobil

en: Title Color
no: Farge på tittel

en: Description Color
no: Farge for beskrivelse

en: Input Font Color
no: Skriftfarge for innmatinsgfelt

en: Focus
no: Fokus

en: Input Border Color
no: Kantfarge for innmatingsfelt

en: Input Background Color
no: Bakgrunnsfarge for innmatingsfelt

en: Container Background
no: Bakgrunn for beholder

en: Container Border
no: Kantlinje for beholder

en: Container Inner Spacing
no: Indre avstand for beholder

en: Container Border Radius
no: Kantradius for beholder

en: Disable Subscribe Form
no: Slå av abonnementsskjema

en: Name
no: Navn

en: Email
no: E-post

en: Product Reviews
no: Produktomtaler

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
no: Denne tilleggsmodulen lar deg enkelt lage et nettsted for tilknyttet markedsføring ved å gi deg alternativer for å lage en tilpasset produktomtale og bruke dine tilknytningslenker for å lede dine lesere til kjøp-siden.

en: Overall Score
no: Samlet skår

en: Review Summary
no: Sammendrag av omtale

en: Scores Box Width
no: Bredde for poengsum-boks

en: Read More Button
no: Les mer-knapp

en: Buy Now Button
no: Kjøp nå-knapp

en: Star Rating Color
no: Farge for stjernevurdering

en: Active
no: Aktiv

en: Inactive
no: Inaktiv

en: Overll Score Text
no: Tekst for samlet poengsum

en: Overll Score Background
no: Bakgrunn for samlet poengsum

en: Product Review
no: Produktomtale

en: Parent Product Review
no: Overordnet produktomtale

en: All Reviews
no: Alle omtaler

en: View Product Review
no: Se produktomtale

en: Add New Product Review
no: Legg til ny produktomtale

en: Add New Review
no: Legg til ny omtale

en: Edit Product Review
no: Rediger produktomtale

en: Update Product Review
no: Oppdater produktomtale

en: Search Product Review
no: Søk produktomtaler

en: Not Found
no: Ikke funnet

en: Not found in Trash
no: Ikke funnet i papirkurven

en: Categories
no: Kategorier

en: Category
no: Kategori

en: Search Category
no: Søk kategori

en: All Categories
no: Alle kategorier

en: Parent Category
no: Forelderkategori

en: Parent Category:
no: Forelderkategori:

en: Edit Category
no: Rediger kategori

en: Update Category
no: Oppdater kategori

en: Add New Category
no: Legg til ny kategori

en: New Category Name
no: Nytt kategorinavn

note: translators: %s is the theme name.
en: %s Settings
no: %s-innstillinger

en: Rating
no: Vurdering

en: Review Entity
no: Omtale-enhet

en: Product
no: Produkt

en: Book
no: Bok

en: Creative Work Season
no: Sesong med skapende arbeider

en: Creative Work Series
no: Serie med skapende arbeider

en: Game
no: Spill

en: Local Business
no: Lokal virksomhet

en: Media Object
no: Media-objekt

en: Movie
no: Film

en: Music Playlist
no: Spilleliste for musikk

en: Music Recording
no: Musikkinnspilling

en: Organization
no: Organisasjon

en: More info about review entity and how to choose the right one can be found %shere%s.
no: Mer info om en omtale-enhet og hvordan velge den riktige kan du finne %sher%s.

en: Product Price
no: Produktpris

en: Product SKU
no: Produktnummer

en: Product Brand
no: Produktmerke

en: Gallery
no: Galleri

en: Affiliate Button Label
no: Etkiett for partner-knapp

en: Buy Now
no: Kjøp nå

en: Affiliate Link
no: Partnerlenke

en: Open Link In New Tab
no: Åpne lenke i ny fane

en: Sponsored Attribute
no: Sponset-attributt

en: Read More Button Label
no: Etikett for Les mer-knapp

en: Read More
no: Les mer

en: Short Description
no: Kort beskrivelse

en: Scores
no: Skåringer

en: Product specs
no: Produktspesifikasjoner

en: Pros
no: Fordeler

en: Cons
no: Ulemper

en: Trending Posts
no: Stigende innlegg

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
no: Fremhev dine mest populære innlegg eller produkter basert på antall kommentarer eller antall omtaler de har fått i en bestemt tidsperiode.

en: Products
no: Produkter

en: All categories
no: Alle kategorier

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: All taxonomies
no: Alle taksonomier

en: Module Title
no: Modultittel

en: Trending now
no: Populært nå

en: Module Title Tag
no: Element for modultittel

en: Source
no: Kilde

en: Taxonomies
no: Taksonomier

en: Custom Query
no: Tilpasset spørring

en: Posts ID
no: Innleggs-IDer

en: Separate posts ID by comma. How to find the %spost ID%s.
no: Adskill innleggs-IDer med komma. Hvordan finne %sinnleggs-ID%s.

en: Trending From
no: Stigende fra

en: All Time
no: Til all tid

en: Last 24 Hours
no: Siste 24 timer

en: Last 7 Days
no: Siste 7 dager

en: Last Month
no: Siste måned

en: Login
no: Innlogging

en: Sign Up
no: Registrer deg

en: Back to login
no: Tilbake til innlogging

en: Sticky Functionality
no: Klebrig funksjonalitet

en: Only Main Row
no: Bare hovedrad

en: Top & Main Row
no: Topp- og hovedrad

en: All Rows
no: Alle rader

en: Main & Bottom Row
no: Hoved- og bunnrad

en: Only Top Row
no: Bare topprad

en: Only Bottom Row
no: Bare knapperad

en: Slide Down
no: Gli ned

en: Fade
no: Tone ut

en: Auto Hide/Show
no: Automatisk skjul/vis

en: Enable on
no: Slå på ved

en: Transparent Functionality
no: Funksjonalitet for gjennomsiktighet

en: Display Conditions
no: Vis betingelser

en: Hooks Locations
no: Plasseringer for hooks

en: Location/Trigger
no: Plassering/utløser

en: Conditions
no: Betingelser

en: Output
no: Utdata

en: Enable/Disable
no: Aktiver/deaktiver

en: None
no: Ingen

en: On scroll
no: Ved skrolling

en: On scroll to element
no: Ved scroll til elementet

en: On page load
no: Ved sideinnlasting

en: After inactivity
no: Etter inaktivitet

en: After x time
no: Etter x tid

en: On page exit intent
no: Ved intensjon om å forlate siden

en: Down
no: Ned

en: Up
no: Opp

en: Content Blocks
no: Innholdsblokker

en: Icon
no: Ikon

en: Icons Size
no: Ikonstørrelse

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Newsletter
no: Nyhetsbrev

en: Text
no: Tekst

en: You can add here some arbitrary HTML code.
no: Du kan her legge til egen HTML-kode.

en: Boxed
no: I boks

en: Specs
no: Spesifikasjoner

en: Password
no: Passord

en: Remember Me
no: Husk meg

en: Forgot Password?
no: Glemt passord?

en: Log In
no: Logg inn

en: Username or Email Address
no: Brukernavn eller e-postadresse

en: Get New Password
no: Få nytt passord

en: Username
no: Brukernavn

en: Register
no: Registrer

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
no: Legg til tilpassede kodebiter på nettstedet ditt. Denne utvidelsen fungerer enten globalt eller per innlegg/side.

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
no: Last opp et ubegrenset antall tilpassede skrifttyper eller variable skrifttyper, og bruk dem på tvers av Blocksy og din favorittsidebygger.

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
no: Bruk Google Fonts fra din egen webserver. Dette vil forbedre lastetiden og sørge for at nettstedet ditt er i samsvar med personvernlovgivningen

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
no: Lag vakre, personlige menyer som skiller nettstedet ditt fra de andre. Legg til ikoner og merker på oppføringene dine, og legg til innholdsblokker i rullegardinmenyene.

en: Menu Item Settings
no: Innstillinger for menyoppføring
