Blocksy Companion Pro - en to fa translation catalogue (742 entries)

en: Display if query string is present in URL
fa: اگر عبارت کوئری در نشانی اینترنتی بود نمایش بده

en: Add Conditions
fa: افزودن شرایط

en: Documentation
fa: مستندات

en: Manage
fa: مدیریت

en: Video Tutorial
fa: آموزش ویدئویی

en: Advanced Mode
fa: حالت پیشرفته

en: Select product
fa: انتخاب محصول

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Mon
fa: دوشنبه

en: Start Time
fa: زمان شروع

en: Tue
fa: سه‌شنبه

en: Wed
fa: چهارشنبه

en: Stop Time
fa: زمان توقف

en: Thu
fa: پنج‌شنبه

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: شنبه

en: Sun
fa: یک‌شنبه

en: Every day
fa: هر روز

en: Only weekends
fa: فقط آخر هفته

en: Only weekdays
fa: فقط روزهای هفته

en: Display if cookie is present
fa: اگر کوکی ارائه شده بود نمایش بده

en: This is a Pro starter site
fa: این یک سایت راه‌انداز حرفه‌ای است

en: This is a Pro extension
fa: این یک افزودنی حرفه‌ای است

en: Agency
fa: بنگاه

en: Free
fa: رایگان

en: Compare Plans
fa: مقایسه‌ی طرح‌ها

en: Personal
fa: شخصی

en: This is a Pro feature
fa: این یک امکان حرفه‌ای است

en: In order to take full advantage of all features it has to offer - please install and activate the Blocksy theme also.
fa: به منظور بهره‌مندی کامل از تمام ویژگی‌ها باید پوسته‌ی Blocky را نیز نصب و فعال کنید.

en: Install and activate the Blocksy theme
fa: نصب و فعال‌سازی پوسته‌ی Blocksy

en: Action Required - Install Blocksy Theme
fa: کار موردنیاز است - نصب پوسته‌ی Blocksy

en: Blocksy Companion is the complementary plugin to Blocksy theme. It adds a bunch of great features to the theme and acts as an unlocker for the Blocksy Pro package.
fa: Blocksy Companion افزونه‌ی مکمل پوسته‌ی Blocksy است. این افزونه مجموعه‌ای از ویژگی‌های عالی را به پوسته اضافه می‌کند و به عنوان یک قفل بازکن برای بسته‌ی Blocky Pro عمل می‌کند.

en: Show Image Frame
fa: نمایش قاب تصویر

en: Show Label
fa: نمایش برچسب

en: Show Counter
fa: نمایش شمارنده

en: Show Reset Button
fa: نمایش دکمه‌ی بازنشانی

en: Insert a specific Content Block anywhere on the site.
fa: یک بلوک محتوای خاص را هرکجای سایت قرار دهید.

en: Nothing Found Template
fa: قالب «هیچ‌چیز یافت نشد»

en: Maintenance Template
fa: قالب «تعمیر و نگهداری»

en: Video Options
fa: گزینه‌ای ویدیو

en: Order Details
fa: جزئیات سفارش

en: Display order details section.
fa: نمایش بخش جزئیات سفارش.

en: Filter By
fa: صافی بر اساس

en: Attribute
fa: ویژگی

en: Display Type
fa: نوع نمایش

en: List
fa: لیست

en: Image Aspect Ratio
fa: نسبت ابعاد تصویر

en: Image Max width
fa: حداکثر عرض تصویر

en: Multiple Selections
fa: انتخاب‌های چندگانه

en: Allow selecting multiple items in a filter.
fa: اجازه‌دادن به انتخاب چندین مورد در یک صافی.

en: Select attribute
fa: انتخاب ویژگی

en: Show Hierarchy
fa: نمایش سلسله‌مراتب

en: Expandable
fa: قابل بازشدن

en: Show Brands Images
fa: نمایش تصاویر برندها

en: Select Variations
fa: انتخاب وزن‌ها

en: Select font
fa: انتخاب قلم

en: Download Font
fa: دریافت قلم

en: Save Font
fa: ذخیره‌ی قلم

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Upload Font
fa: بارگذاری قلم

en: Preload Variations
fa: وزن‌های پیش‌بارگذاری‌شده

en: Simple Font
fa: قلم ساده

en: Variable Font
fa: قلم متغیر

en: Preload
fa: پیش‌بارگذاری

en: Available Fonts
fa: قلم‌های در دسترس

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Badge Color
fa: رنگ نشان

en: Button Text Color
fa: رنگ متن دکمه

en: Filter Visibility
fa: قابلیت دید صافی

en: Reset Filters
fa: بازنشانی صافی‌ها

en: Reset Filter
fa: بازنشانی صافی

en: Color
fa: رنگ

en: Short Name
fa: نام کوتاه

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
fa: متاسفیم، این محصول در دسترس نیست. لطفا یک ترکیب متفاوت را انتخاب کنید.

en: Out of Stock
fa: ناموجود

en: Wishlist Button
fa: دکمه‌ی لیست علاقه‌مندی

en: This option will allow you to add a speciffic product variation to wishlist.
fa: این گزینه به شما اجازه می‌دهد تا یک نوع خاص از محصول را به لیست علاقه‌مندی اضافه کنید.

en: Browse products
fa: بررسی محصولات

en: Download
fa: بارگیری

en: Menu 3
fa: فهرست 3

en: Discount Calculation
fa: محاسبه تخفیف

en: Default Message
fa: پیام پیش‌فرض

en: Success Message
fa: پیام موفقیت

en: Columns & Products
fa: ستون‌ها و محصولات

en: Number of products
fa: تعداد محصولات

en: Free Shipping Bar
fa: حمل و نقل رایگان

en: Show if cart is empty
fa: نمایش در صورتی که سبد خرید خالی است

en: Congratulations! You got free shipping 🎉
fa: تبرک! شما حمل و نقل رایگان را دریافت کردید 🎉

en: Add {price} more to get free shipping!
fa: {price} بیشتر اضافه کنید تا حمل و نقل رایگان را دریافت کنید!

en: Auto
fa: خودکار

en: Custom Height
fa: ارتفاع سفارشی

en: Days
fa: روز

en: Hours
fa: ساعت

en: Min
fa: دقیقه

en: Sec
fa: ثانیه

en: Quick view
fa: مشاهده‌ی سریع

en: Buttons Type
fa: نوع دکمه‌��ا

en: Button
fa: دکمه

en: Title Font
fa: قلم عنوان

en: Price Font
fa: قلم قیمت

en: Price Color
fa: رنگ قیمت

en: Add To Cart Button
fa: دکمه‌ی افزودن به سبد خرید

en: View Cart Button
fa: دکمه‌ی مشاهده سبد خرید

en: Product Page Button
fa: دکمه‌ی برگه محصول

en: Product Tabs
fa: زبانه‌های محصول

en: Product Tab
fa: زبانه‌ی محصول

en: Payment Gateways
fa: درگاه‌های پرداخت

en: Shipping Methods
fa: روش‌های خرید

en: Thank you Page
fa: برگه‌ی تشکر

en: Thank You Pages
fa: برگه‌های تشکر

en: Thank You Page
fa: برگه‌ی تشکر

en: Add New Thank You Page
fa: افزودن برگه تشکر جدید

en: Edit Thank You Page
fa: ویرایش برگه تشکر

en: New Thank You Page
fa: برگه تشکر جدید

en: View Thank You Page
fa: مشاهده برگه‌ی تشکر

en: Search Thank You Pages
fa: جستجوی برگه‌های تشکر

en: Scroll to Top
fa: پیمایش به بالا

en: Page
fa: برگه

en: Select Page
fa: انتخاب برگه

en: Length
fa: طول

en: New Badge
fa: نشان جدید

en: Featured Badge
fa: نشان ویژه

en: HOT
fa: داغ

en: NEW
fa: جدید

en: Allowed Users
fa: کاربران مجاز

en: Set which users are allowed to vote.
fa: تنظیم کنید که کدام کاربران مجاز به رای دادن باشند.

en: Product Archive
fa: بایگانی محصول

en: Open In New Tab
fa: باز کردن در زبانه جدید

en: About %s
fa: درباره‌ی %s

en: All Brands
fa: تمام برندها

en: Star
fa: ستاره

en: Columns & Posts
fa: ستون‌ها و نوشته‌ها

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Number of posts
fa: تعداد نوشته‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Delay (Seconds)
fa: تاخیر (ثانیه)

en: Load Content With AJAX
fa: بارگذاری محتوا با AJAX

en: Reload Content
fa: بازآوری محتوا

en: Never
fa: هرگز

en: Always
fa: همیشه

en: Choose where you want this content block to be displayed.
fa: انتخاب کنید که می‌خواهید این بلوک محتوا کجا نمایش داده شود.

en: Account
fa: حساب کاربری

en: User Info
fa: اطلاعات کاربر

en: User Avatar
fa: نیم‌رخ کاربر

en: Edit Profile
fa: ویرایش نمایه

en: Log Out
fa: خروج از حساب

en: Dokan Dashboard
fa: پیشخوان دکان

en: Dokan Shop
fa: فروشگاه دکان

en: Tutor LMS Dashboard
fa: پیشخوان Tutor LMS

en: bbPress Dashboard
fa: پیشخوان بی‌بی‌پرس

en: Link
fa: پیوند

en: Link To
fa: پیوند به

en: SKU
fa: شناسه

en: Content Block Display Conditions
fa: شرایط نمایش بلوک محتوا

en: Start video again after it ends.
fa: پس از اتمام، دوباره ویدیو را شروع کن.

en: Simplified Player
fa: پخش‌کننده‌ی ساده‌شده

en: Wishlist Badge Color
fa: رنگ نشان لیست علاقه‌مندی

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Maintenance
fa: نگهداری

en: If you have complex data inside your mega menu you can enable this option in order to load the dropdown content with AJAX and improve the website loading time.
fa: اگر داده‌های پیچیده‌ای درون فهرست حرفه‌ای خود دارید، شما می‌توانید این گزینه را فعال کنید تا محتوای کشویی را با AJAX بارگذاری کند و زمان بارگذاری وب‌سایت را بهبود دهد.

en: Icon Source
fa: منبع آیکون

en: All Products
fa: تمام محصولات

en: All Archives
fa: تمامی بایگانی‌ها

en: Date & Time
fa: تاریخ و زمان

en: Requests
fa: درخواست‌ها

en: Accept Button
fa: دکمه‌ی پذیرش

en: Decline Button
fa: دکمه‌ی رد کردن

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
fa: برای ثبت دیدگاه لطفا سیاست حریم خصوصی را بپذیرید.

en: Comment Submission Failure
fa: ثبت دیدگاه ناموفق بود

en: Container Shadow
fa: سایه‌ی بخش

en: Module Title Font
fa: قلم عنوان افزونه

en: Module Title Color
fa: رنگ عنوان افزونه

en: Posts Title Font
fa: قلم عنوان نوشته‌ها

en: Posts Title Font Color
fa: رنگ قلم عنوان نوشته‌ها

en: Arrows Color
fa: رنگ فلش‌ها

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
fa: یک برگه‌ی تشکر از خرید سفارشی‌شده برای مشتریانتان بسازید تا به آن‌ها تجربه‌ای شخصی‌سازی‌شده بدهید.

en: Advanced Reviews
fa: نقد و بررسی‌های پیشرفته

en: Forms Cookies Content
fa: محتوای کوکی‌های فرم‌ها

en: Custom Tabs
fa: زبانه‌های سفارشی

en: Size Guide
fa: راهنمای اندازه

en: Custom Thank You Pages
fa: برگه‌های تشکر سفارشی

en: Product Brands
fa: نام‌های تجاری محصولات

en: Search by SKU
fa: جستجو بر اساس شناسه

en: Variation Swatches
fa: گزینه‌های تنوع

en: Product Share Box
fa: جعبه‌ی اشتراک‌گذاری محصول

en: Advanced Gallery
fa: گالری پیشرفته

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
fa: دسته‌ای از امکانات که به شما اجازه می‌دهد به سادگی لیست علاقه‌مندی‌های محصول دلخواه خود را بسازید و آن‌ها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

en: Compare View
fa: نمایش مقایسه

en: Quick View
fa: مشاهده سریع

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Color Mode Switch
fa: دکمه تعویض حالت رنگ

en: Add a dark colour scheme and switch to your website, which will make it pleasant to look at in low light environments.
fa: ی�� نما و دکمه‌ی تعویض رنگ تیره را به وب‌سایت شما اضافه می‌کند که آن را برای دیدن در محیط‌های کم‌نور مناسب می‌کند.

note: translators: 1: link open 2: link close
en: Registration complete. Please check your email, then visit the %1$slogin page%2$s.
fa: ثبت‌نام کامل شد. لطفا رایانامه‌ی خود را بررسی کنید، سپس به %1$sصفحه‌ی ورود%2$s بروید.

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: شما مجوز کافی برای دسترسی به این برگه را ندارید.

en: X (Twitter)
fa: X (توییتر)

en: Privacy Policy Page
fa: برگه‌ی سیاست حریم خصوصی

en: Author Archives
fa: بایگانی‌های نویسنده

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Shop Home
fa: خانه‌ی فروشگاه

en: Single Product
fa: محصول تکی

en: Product Archives
fa: بایگانی‌های محصول

en: Product Categories
fa: دسته‌بندی‌های محصول

en: Product Tags
fa: برچسب‌های محصول

en: Custom Post Types
fa: نوع نوشته‌های سفارشی

en: Current Language
fa: زبان فعلی

en: bbPress
fa: بی‌بی‌پرس

en: Profile
fa: پروفایل

en: First name
fa: نام

en: Display Location
fa: مکان نمایش

en: Before Footer
fa: قبل از پابرگ

en: After Footer
fa: بعد از پابرگ

en: After Header
fa: بعد از سربرگ

en: Trending Block Display Conditions
fa: شرایط نمایش بلوک محبوب‌ها

en: Add one or more conditions to display the trending block.
fa: افزودن یک یا چند شرط برای نمایش بلوک محبوب‌ها

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
fa: یک پیوند برای تنظیم رمزعبور جدید برای رایانامه‌ی شما ارسال خواهد شد.

en: Select Content Block
fa: انتخاب بلوک محتوا

en: Create a new content Block/Hook
fa: ایجاد یک بلوک محتوا/هوک جدید

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Enabled %s content block. | Enabled %s content blocks.
fa[0]: %s بلوک محتوا فعال شد.
fa[1]: %s بلوک محتوا فعال شد.

en: Disabled %s content block. | Disabled %s content blocks.
fa[0]: %s بلوک محتوا غیرفعال شد.
fa[1]: %s بلوک محتوا غیرفعال شد.

en: 404 Page
fa: برگه‌ی 404

en: Archive
fa: بایگانی

en: Page Structure
fa: ساختار برگه

en: Content Area
fa: ناحیه‌ی محتوا

en: All authors
fa: همه‌ی نویسندگان

en: Can't Import Starter Site
fa: نمی‌توان سایت راه‌انداز را وارد کرد

en: Unfortunately, your hosting configuration doesn't meet the minimum requirements for importing a starter site.
fa: متاسفانه، پیکربندی هاست شما حداقل الزامات برای وارد کردن یک سایت راه‌انداز را ندارد.

en: Close Button Type
fa: نوع دکمه‌ی بستن

en: Simple
fa: ساده

en: Border
fa: لبه

en: Border Color
fa: رنگ لبه

en: Customizing: Logged out State
fa: شخصی‌سازی: وضعیت خارج شده

en: User Visibility
fa: قابلیت دید کاربر

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Logged Out
fa: خارج شده

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the archive.
fa: یک نوشته/برگه را انتخاب کنید تا پیش‌نمایش محتوای آن را درون ویرایشگر در حین ساختن بایگانی ببینید.

en: Archive Template
fa: قالب بایگانی

en: Mobile Menu 1
fa: فهرست موبایل 1

en: Mobile Menu 2
fa: فهرست موبایل 2

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
fa: از اشتراک شما در خبرنامه‌ی ما سپاس‌گزاریم!

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Custom Fonts
fa: قلم‌های سفارشی

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Advanced Menu
fa: فهرست پیشرفته

note: translators: 1: link open 2: link close
en: Check your email for the confirmation link, then visit the %slogin page%s.
fa: رایانامه‌ی خود را برای پیوند تائید بررسی کنید؛ سپس به %sصفحه‌ی ورود%s بروید.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
fa: حساب شما با موفقیت ایجاد شد. جزئیات ورود شما به نشانی رایانامه‌ی شما ارسال شد. لطفا %1$sبرگه‌ی ورود%2$s را مشاهده کنید.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
fa: حساب شما با موفقیت ایجاد شده و یک رمزعبور به نشانی رایانامه‌ی شما ارسال شد. لطفا %1$sبرگه‌ی ورود%2$s را مشاهده کنید.

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Cookies Consent
fa: موافقت با کوکی‌ها

en: Accept Button text
fa: متن دکمه‌ی پذیرش

en: Decline Button text
fa: متن دکمه‌ی رد کردن

en: Decline
fa: رد کردن

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Newsletter Subscribe
fa: عضویت در خبرنامه

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Product Reviews
fa: نقد و بررسی‌های محصول

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
fa: لطفا توجه داشته باشید که برخی از این اطلاعات (قیمت، شناسه، برند) در ظاهر صفحه نمایش داده نخواهند شد. این روش تنها برای نشانه‌گذاری Schema.org گوگلی استفاده می‌شود.

[ctx: Extension Brand Name]
note: translators: This is a brand name. Preferably to not be translated
en: Trending Posts
fa: نوشته‌های محبوب

en: Image Size
fa: اندازه تصویر

en: Close account modal
fa: بستن پنجره‌ی حساب

en: Effect
fa: افکت

en: Offset
fa: فاصله عمودی

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Global Header
fa: سربرگ عمومی

en: Create Content Block
fa: ایجاد بلوک محتوا

en: Starter Sites
fa: سایت‌های راه‌انداز

en: Extensions
fa: افزودنی‌ها

en: Save Conditions
fa: ذخیره‌ی شرایط

en: Add one or more conditions in order to display your header.
fa: یک یا چند شرط را برای نمایش سربرگ خود اضافه کنید.

en: Remove header
fa: حذف سربرگ

en: Remove Header
fa: حذف سربرگ

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
fa: شما در حال حذف یک سربرگ سفارشی هستید؛ آیا مطمئن هستید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Need help or advice?
fa: به کمک یا مشورت نیاز دارید؟

en: Got a question or need help with the theme? You can always submit a support ticket or ask for help in our friendly Facebook community.
fa: سوالی دارید یا درباره‌ی قالب به کمک نیاز دارید؟ شما همیشه می‌توانید در انجمن دوستانه‌ی فیس‌بوک ما تیکت پشتیبانی ارسال کرده یا درخواست کمک کنید.

en: Submit a Support Ticket
fa: ثبت یک تیکت پشتیبانی

en: Join Facebook Community
fa: عضو انجمن فیس‌بوک شوید

en: Upgrade Now
fa: هم‌اکنون ارتقاء دهید

en: Select rule
fa: انتخاب نقش

en: Select taxonomy
fa: طبقه‌بندی را انتخاب کنید

en: Select language
fa: انتخاب زبان

en: Select user
fa: انتخاب کاربر

en: Current user
fa: کاربر فعلی

en: Add Display Condition
fa: افزودن شرط نمایش

en: Include
fa: شامل

en: Exclude
fa: استثنا

en: Type to search by ID or title...
fa: برای جستجو برحسب شناسه یا عنوان بنویسید...

en: Select post
fa: انتخاب نوشته

en: Select page
fa: انتخاب برگه

en: Import Options
fa: گزینه‌های درون‌ریزی

en: Easily import the theme customizer settings.
fa: به راحتی تنظیمات شخصی‌ساز پوسته را درون‌ریزی کنید.

en: Click or drop to upload a file...
fa: کلیک کنید یا یک پرونده را برای بارگذاری بیندازید...

en: Import Customizations
fa: سفارشی‌سازی‌های درون‌ریزی

en: Copy Options
fa: رونوشت گزینه‌ها

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
fa: رونوشت گرفتن و درون‌ریزی سفارشی‌سازی‌های شما از پوسته‌ی والد یا فرزند

en: Copy From Parent Theme
fa: رونوشت از پوسته‌ی والد

en: Copy From Child Theme
fa: رونوشت از پوسته‌ی فرزند

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
fa: شما در حال رونوشت و قرار دادن تمام تنظیمات از پوسته‌ی والد درون پوسته‌ی فرزند هستید؛ مطمئنید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
fa: شما در حال رونوشت و قرار دادن تمام تنظیمات از پوسته‌ی فرزند درون پوسته‌ی والد هستید؛ مطمئنید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Yes, I am sure
fa: بله، مطمئنم

en: Export Settings
fa: تنظیمات برون‌ریزی

en: Choose what set of settings you want to export.
fa: انتخاب کنید که کدام دسته از تنظیمات را می‌خواهید برون‌ریزی کنید.

en: Customizer settings
fa: تنظیمات سفارشی‌ساز

en: Widgets settings
fa: تنظیمات ابزارک‌ها

en: Export
fa: برون‌ریزی

en: Export Options
fa: گزینه‌های برون‌ریزی

en: Easily export the theme customizer settings.
fa: به راحتی تنظیمات شخصی‌ساز پوسته را برون‌ریزی کنید.

en: Export Customizations
fa: برون‌ریزی سفارشی‌شده‌ها

en: Transparent Header Display Conditions
fa: شرایط نمایش سربرگ نامرئی

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
fa: افزودن یک یا چند شرط برای نمایش سربرگ نامرئی.

en: Loading Starter Sites...
fa: بارگذاری سایت‌های راه‌انداز

en: Installing
fa: در حال نصب

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
fa: لطفا صبور باشید و این صفحه را تازه‌سازی نکنید، فرآیند وارد کردن ممکن است مدتی طول بکشد، این به سرور شما نیز بستگی دارد.

en: Back
fa: برگشت

en: Install
fa: نصب

en: Next
fa: بعدی

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Available for
fa: در دسترس برای

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Modify
fa: تنظیم

en: Starter Site Imported Successfully
fa: سایت راه‌انداز با موفقیت وارد شد

en: Now you can view your website or start customizing it
fa: حالا می‌توانید وب‌سایت خود را مشاهده کرده یا شروع به سفارشی‌سازی آن کنید

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: View site
fa: مشاهده سایت

en: copying child theme sources
fa: در حال رونوشت‌گیری از منابع پوسته‌ی فرزند

en: activating child theme
fa: در حال فعال‌سازی پوسته‌ی فرزند

en: installing plugin %s
fa: در حال نصب افزودنی %s

en: activating plugin %s
fa: در حال فعال‌سازی افزونه‌ی %s

en: downloading demo widgets
fa: در حال دریافت ابزارک‌های نمایشی

en: installing demo widgets
fa: در حال نصب ابزارک‌های نمایشی

en: downloading demo options
fa: در حال بارگذاری گزینه‌های نمایش

en: importing images from customizer
fa: درون‌ریزی تصاویر از سفارشی‌ساز

en: import customizer options
fa: گزینه‌های سفارشی‌ساز درون‌ریزی

en: activating required extensions
fa: فعال کردن به افزونه نیاز دارد

en: removing previously installed posts
fa: در حال حذف نوشته‌های از پیش نصب شده

en: removing previously installed taxonomies
fa: در حال حذف طبقه‌بندی‌های از پیش نصب شده

en: removing default WordPress pages
fa: حذف برگه‌های پیش‌فرض وردپرس

en: resetting customizer options
fa: در حال بازنشانی گزینه‌های سفارشی‌ساز

en: resetting widgets
fa: در حال بازنشانی ابزارک‌ها

en: users
fa: کاربران

en: terms
fa: شرایط

en: images
fa: تصاویر

en: posts
fa: نوشته‌ها

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Child theme
fa: پوسته‌ی فرزند

en: Erase content
fa: پاک کردن محتوا

en: Final touches
fa: آخرین کارها

en: Import options
fa: گزینه‌های درون‌ریزی

en: Import widgets
fa: ابزارک‌های درون‌ریزی

en: Import content
fa: درون‌ریزی محتوا

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
fa: شما از قبل یک پوسته‌ی فرزند دارید که به درستی نصب و فعال شده است. حرکت کنید.

en: Learn more about child themes
fa: درباره‌ی پوسته‌ی فرزند بیشتر بدانید

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
fa: ما قویاً توصیه می‌کنیم تا پوسته‌ی فرزند را نصب کنید تا از این طریق آزادی ایجاد تغییرات بدون خراب کردن پوسته‌ی والد را داشته باشید.

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
fa: ما قویاً توصیه می‌کنیم تا پوسته‌ی فرزند را فعال کنید تا از این طریق آزادی ایجاد تغییرات بدون خراب کردن پوسته‌ی والد را داشته باشید.

en: Install Child Theme
fa: نصب پوسته‌ی فرزند

en: Activate Child Theme
fa: فعال کردن پوسته‌ی فرزند

en: Import Content
fa: درون‌ریزی محتوا

en: Clean Install
fa: نصب تمیز

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
fa: این گزینه محتوای و��رد شده‌ی قبلی را حذف کرده و یک نصب تمیز و تازه انجام می‌دهد.

en: This starter site is already installed
fa: این سایت راه‌انداز از پیش نصب شده است

en: Starter Site Removed
fa: سایت‌های راه‌انداز حذف شد

en: Dismiss
fa: نادیده گرفتن

en: What steps do you want to perform next?
fa: در ادامه می‌خواهید چه مراحلی را انجام دهید؟

en: Remove
fa: حذف

en: Reinstall
fa: نصب دوباره

en: Deactivate demo plugins
fa: غیرفعال کردن افزونه‌های نمایشی

en: Choose Page Builder
fa: صفحه‌ساز را انتخاب کنید

en: This starter site can be imported and used with one of these page builders. Please select one in order to continue.
fa: این سایت راه‌انداز را می‌توانید با یکی از این صفحه‌سازها درون‌ریزی کرده و استفاده کنید. لطفا یکی را برای ادامه انتخاب کنید.

en: Install & Activate Plugins
fa: نصب و فعال‌سازی افزونه‌ها

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
fa: افزونه‌های زیر برای عملکرد صحیح این سایتِ راه‌انداز مورد نیاز است.

en: Loading Extensions Status...
fa: در حال بارگذاری وضعیت افزودنی‌ها...

en: Free Extensions
fa: افزودنی‌های رایگان

en: Pro Extensions
fa: افزودنی‌های حرفه‌ای

en: Builder
fa: سازنده

en: Export site
fa: برون‌ریزی سایت

en: New
fa: جدید

en: Mega Menu Settings
fa: تنظیمات فهرست حرفه‌ای

en: Dropdown Width
fa: عرض فهرست بازشو

en: Content Width
fa: عرض محتوا

en: Full Width
fa: عرض کامل

en: Custom Width
fa: عرض سفارشی

en: Default Width
fa: عرض پیش‌فرض

en: Default (Menu Item)
fa: پیش‌فرض (مورد فهرستی)

en: Enabled
fa: فعال‌شده

en: Disabled
fa: غیرفعال‌شده

en: Vertical Alignment
fa: ترازبندی عمودی

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Icon Color
fa: رنگ آیکون

en: Home
fa: خانه

en: Phone
fa: تلفن

en: Wishlist
fa: فهرست علاقه‌مندی

en: Label Visibility
fa: قابلیت دیدن برچسب

en: Label Position
fa: موقعیت برچسب

en: Bottom
fa: پایین

en: Icon Size
fa: اندازه آیکون

en: Font
fa: قلم

en: Shadow
fa: سایه

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
fa: تجربه‌ی خرید را برای بازدیدکنندگان خود بهتر کنید! امکاناتی مانند مشاهده‌ی سریع محصول، عملکرد فهرست علاقه‌مندی و یک دکمه‌ی افزودن به سبد خرید شناور را اضافه کنید. گالری/اسلایدر محصول تکی و چینش را سفارشی‌سازی کنید.

en: Quick View Button
fa: دکمه‌ی مشاهده سریع

en: Type 3
fa: نوع 3

en: Type 4
fa: نوع 4

en: All widget areas
fa: تمام ناحیه‌های ابزارک

en: After section
fa: بعد از بخش

en: Before content
fa: قبل از محتوا

en: Top content
fa: بالای محتوا

en: Bottom content
fa: پایین محتوا

en: After content
fa: بعد از محتوا

en: Before comments
fa: قبل از دیدگاه‌ها

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Top comments
fa: بالای دیدگاه‌ها

en: Bottom comments
fa: پایین دیدگاه‌ها

en: After comments
fa: بعد از دیدگاه‌ها

en: Before
fa: قبل از

en: Loop
fa: حلقه

en: After
fa: بعد از

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Archive description
fa: توضیحات بایگانی

en: WooCommerce Archive
fa: بایگانی ووکامرس

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: After single product
fa: بعد از تک محصول

en: Cart is empty
fa: سبد خرید خالی است

en: Account dashboard
fa: پیشخوان حساب

en: WooCommerce Account
fa: حساب ووکامرس

en: Small
fa: کوچک

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Profile Page
fa: برگه‌ی پروفایل

en: Dashboard Page
fa: برگه‌ی پیشخوان

en: Custom Link
fa: پیوند سفارشی

en: Logout
fa: خروج

en: Modal
fa: مودال

en: Customizing: Logged in State
fa: شخصی‌سازی: وضعیت وارد شده

en: Logged In Options
fa: گزینه‌های وارد شده

en: Logged Out Options
fa: گزینه‌های خارج شده

en: Account Action
fa: فعالیت حساب

en: Custom Page Link
fa: پیوند برگه‌ی سفارشی

en: Account Image
fa: تصویر حساب

en: Avatar
fa: نیم‌رخ

en: Avatar Size
fa: ابعاد نیم‌رخ

en: Type 5
fa: نوع 5

en: Type 6
fa: نوع 6

en: Label Type
fa: نوع برچسب

en: Label Text
fa: متن برچسب

en: My Account
fa: حساب کاربری من

en: Label Font
fa: قلم برچسب

en: Label Color
fa: رنگ برچسب

en: Default State
fa: حالت پیش‌فرض

en: Transparent State
fa: وضعیت نامرئی

en: Sticky State
fa: حالت چسبان

en: Item Margin
fa: فاصله‌ی حاشیه‌ی بیرونی مورد

en: Modal Options
fa: گزینه‌های مودال

en: Modal Shadow
fa: سایه‌ی مودال

en: Modal Background
fa: پس‌زمینه‌ی مودال

en: Modal Backdrop
fa: پشت‌زمینه‌ی مودال

en: Element Visibility
fa: قابلیت مشاهده‌ی عنصر

en: Read Time
fa: زمان مطالعه

en: All
fa: همه

en: Add to wishlist
fa: افزودن به فهرست علاقه‌مندی

en: Show Wishlist Page To
fa: نمایش برگه‌ی فهرست علاقه‌مندی به

en: All Users
fa: تمام کاربران

en: The page you select here will display the wish list for your logged out users.
fa: برگه‌ای که اینجا انتخاب کنید فهرست علاقه‌مندی‌ها را برای کاربران خارج‌شده نمایش خواهد داد.

en: You don't have any products in your wish list yet.
fa: شما هنوز هیچ محصولی را در فهرست علاقه‌مندی‌های خود ندارید.

en: Small Size
fa: اندازه‌ی کوچک

en: Border Radius
fa: گردی لبه

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Loading...
fa: بارگذاری...

en: Invalid API Key...
fa: کلید API نامعتبر...

en: Select list...
fa: انتخاب لیست...

en: API Key
fa: کلید API

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Pick Mailing Service
fa: انتخاب سرویس نامه‌رسانی

en: Product Reviews Settings
fa: تنظیمات نقد و بررسی‌های محصول

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
fa: نامک برگه‌های تکی و دسته‌بندی نوع نوشته‌ی سفارشی نقد و بررسی محصول را تنظیم کنید.

en: Single Slug
fa: نامک تکی

en: Category Slug
fa: نامک دسته‌بندی

en: Variations
fa: تنوع‌ها

en: Dynamic Font
fa: قلم پویا

en: Variable font
fa: قلم متغیر

en: Edit Font
fa: ویرایش قلم

en: Remove Font
fa: حذف قلم

en: Select variation
fa: انتخاب وزن

en: Hide Account Menu Item
fa: مخفی کردن گزینه‌ی حساب فهرست

en: Hide Starter Sites Tab
fa: مخفی کردن زبانه‌ی سایت‌های راه‌انداز

en: Please note that the white label extension will be hidden if this option is enabled. In order to bring it back you have to hit the SHIFT key and click on the dashboard logo.
fa: لطفا دقت کنید که اگر این گزینه را فعال کنید، افزودنی برچسب-سفید مخفی خواهد شد. برای برگرداندن آن شما باید کلید شیفت را زده و روی لوگوی پیشخوان کلیک کنید.

en: Add/Edit Conditions
fa: افزودن/ویرایش شرایط

en: Cancel
fa: لغو

en: Confirm
fa: پذیرفتن

en: Edit Conditions
fa: ویرایش شرایط

note: translators: %s: PHP version
en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
fa: Blocksy به نسخه‌ی PHP ‏%s+ نیاز دارد. افزونه در حال حاضر اجرا نمی‌شود.

note: translators: %s: WordPress version
en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
fa: Blocksy به نسخه‌ی وردپرس %s+ نیاز دارد. افزونه در حال حاضر اجرا نمی‌شود، چون شما از نسخه‌ی قدیمی‌تری استفاده می‌کنید.

en: Custom Fonts
fa: قلم‌های سفارشی

en: Local Google Fonts
fa: قلم‌های گوگل محلی

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: LinkedIn
fa: لینکداین

en: Dribbble
fa: دریبل

en: Instagram
fa: اینستاگرام

en: Pinterest
fa: پینترست

en: WordPress
fa: وردپرس

en: GitHub
fa: گیت‌هاب

en: Medium
fa: متوسط

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: Vimeo
fa: ویمئو

en: TikTok
fa: تیک‌تاک

en: PRO
fa: حرفه‌ای

en: Check your email
fa: بررسی رایانامه‌ی شما

en: Registration Form
fa: فرم ثبت‌نام

en: Register For This Site
fa: ثبت‌نام برای این سایت

en: %s Single
fa: تک %s

en: %s Archive
fa: بایگانی %s

en: %s %s Taxonomy
fa: طبقه‌بندی %s %s

en: Entire Website
fa: کل وب‌سایت

en: Basic
fa: ساده

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Single Post
fa: نوشته تکی

en: Post Categories
fa: دسته‌بندی‌های نوشته

en: Post Tags
fa: برچسب‌های نوشته

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Single Page
fa: برگه تکی

en: Specific
fa: مشخص‌شده

en: Post ID
fa: شناسه نوشته

en: Page ID
fa: شناسه برگه

en: Custom Post Type ID
fa: شناسه‌ی نوع نوشته‌ی سفارشی

en: Taxonomy ID
fa: شناسه‌ی طبقه‌بندی

en: Post with Taxonomy ID
fa: نوشته با شناسه‌ی طبقه‌بندی

en: Search
fa: جستجو

en: Blog
fa: بلاگ

en: Front Page
fa: برگه‌ی نخست

en: User Auth
fa: احراز هویت کاربر

en: User Logged In
fa: کاربر وارد شده

en: User Logged Out
fa: کاربر خارج شده

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: Other
fa: دیگر

en: Language
fa: زبات

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
fa: PHP نصب‌شده‌ی شما از XML پشتیبانی نمی‌کند. برای داشتن قابلیت نصب سایت‌های راه‌انداز، لطفا افزونه‌ی PHP <i>xml</i> یا <i>simplexml</i> را نصب کنید. ممکن است که برای انجام این کار به کمک ارائه‌دهنده‌ی هاست خود نیاز داشته باشید.

en: Dynamic CSS Output
fa: خروجی CSS پویا

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
fa: روش ایجاد خروجی یک پرونده‌ی ‎.CSS پویا - تمام کد CSS در یک پرونده‌ی ثابت قرار می‌گیرد؛ در غیر این صورت به صورت درون‌خطی در head صفحه قرار می‌گیرد.

en: File
fa: پرونده

en: Inline
fa: درون خطی

en: Google Analytics v4
fa: گوگل آنالیتیکس نسخه‌ی 4

en: Link your Google Analytics 4 tracking ID. More info and instructions can be found %shere%s.
fa: شناسه‌ی رهگیری گوگل آنالیتیکس 4 خود را متصل کنید. اطلاعات بیشتر و دستورالعمل‌ها از %sاینجا%s قابل مشاهده است.

en: OpenGraph Meta Data
fa: داده‌های اضافی OpenGraph

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
fa: فعال‌سازی امکانات داده‌های اضافی OpenGraph برای وب‌سایت شما.

en: Facebook Page URL
fa: نشانی برگه‌ی فیس‌بوک

en: Facebook App ID
fa: شناسه‌ی فیسبوک اپ

en: Twitter Username
fa: نام کاربری توئیتر

en: Display a cookie acceptance box in order to comply with the privacy regulations in your country.
fa: یک جعبه‌ی پذیرش کوکی را به منظور رعایت مقررات حریم خصوصی در کشور خود نمایش دهید.

en: General
fa: عمومی

en: Type 1
fa: نوع 1

en: Type 2
fa: نوع 2

en: Cookie period
fa: دوره زمانی کوکی

en: One hour
fa: یک ساعت

en: One day
fa: یک روز

en: One week
fa: یک هفته

en: One month
fa: یک ماه

en: Three months
fa: سه ماه

en: Six months
fa: شش ماه

en: One year
fa: یک سال

en: Forever
fa: برای همیشه

en: Content
fa: محتوا

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
fa: ما از کوکی‌ها برای مطمئن شدن از اینکه شما بهترین تجربه را از کار کردن با وب‌سایت ما می‌برید استفاده می‌کنیم.

en: Accept
fa: پذیرش

en: Design
fa: طراحی

en: Font Color
fa: رنگ قلم

en: Initial
fa: اولیه

en: Hover
fa: هاور

en: Button Color
fa: رنگ دکمه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Maximum Width
fa: حداکثر عرض

en: I accept the %sPrivacy Policy%s*
fa: من %sسیاست حریم خصوصی%s* را می‌پذیرم

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
fa: این متن زیر هر فرم دیدگاه و فرم اشتراک ظاهر خواهد شد.

en: I accept the %sPrivacy Policy%s
fa: من %sسیاست حریم خصوصی%s را می‌پذیرم

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
fa: به راحتی با کمک یک ابزارک، کد کوتاه یا حتی یک بلوک درج شده در برگه‌ها یا نوشته‌های خود، اعضای جدیدی برای خبرنامه خود ثبت کنید.

en: Subscribe Form
fa: فرم اشتراک

en: Title
fa: عنوان

en: Newsletter Updates
fa: بروزرسانی‌های خبرنامه

en: Description
fa: توضیحات

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
fa: آدرس رایانامه‌ی خود را در زیر وارد کنید تا مشترک خبرنامه‌ی ما شوید.

en: List Source
fa: منبع لیست

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: List ID
fa: شناسه‌ی لیست

en: Name Field
fa: فیلد نام

en: Name Label
fa: برچسب نام

en: Your name
fa: نام شما

en: Mail Label
fa: برچسب رایانامه

en: Your email
fa: رایانامه شما

en: Button Label
fa: برچسب دکمه

en: Subscribe
fa: عضویت اشتراک

en: Visibility
fa: قابلیت مشاهده

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Tablet
fa: تبلت

en: Mobile
fa: موبایل

en: Title Color
fa: رنگ عنوان

en: Description Color
fa: رنگ توضیحات

en: Input Font Color
fa: رنگ قلم ورودی

en: Focus
fa: تمرکز

en: Input Border Color
fa: رنگ لبه‌ی ورودی

en: Input Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی ورودی

en: Container Background
fa: پس‌زمینه‌ی بخش

en: Container Border
fa: لبه‌ی بخش

en: Container Inner Spacing
fa: فاصله‌گذاری درونی بخش

en: Container Border Radius
fa: گردی لبه‌ی بخش

en: Disable Subscribe Form
fa: غیرفعال کردن فرم اشتراک

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: رایانامه

en: Product Reviews
fa: نقد و بررسی‌های محصول

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
fa: این افزونه به شما اجازه می‌دهد به راحتی با دادن گزینه‌هایی برای ایجاد یک نقد و بررسی شخصی محصول و استفاده از لینک‌های وابسته خود برای هدایت خوانندگان خود به صفحه خرید، یک نوع بازاریابی وابسته ایجاد کنید.

en: Overall Score
fa: امتیاز کلی

en: Review Summary
fa: جمع‌بندی نقد و بررسی

en: Scores Box Width
fa: عرض جعبه‌ی امتیازات

en: Read More Button
fa: دکمه‌ی خواندن بیشتر

en: Buy Now Button
fa: دکمه‌ی اکنون خرید کنید

en: Star Rating Color
fa: رنگ امتیازدهی ستاره‌ای

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: فعالیت نمی‌کند

en: Overll Score Text
fa: متن امتیاز کل

en: Overll Score Background
fa: پس‌زمینه‌ی امتیاز کل

en: Product Review
fa: نقد و بررسی محصول

en: Parent Product Review
fa: نقد و بررسی محصول والد

en: All Reviews
fa: همه‌ی نقد و بررسی‌ها

en: View Product Review
fa: مشاهده‌ی نقد و بررسی محصول

en: Add New Product Review
fa: افزودن نقد و بررسی محصول جدید

en: Add New Review
fa: افزودن ند و بررسی جدید

en: Edit Product Review
fa: ویرایش نقد و بررسی محصول

en: Update Product Review
fa: بروزرسانی نقد و بررسی محصول

en: Search Product Review
fa: جستجوی نقد و بررسی محصول

en: Not Found
fa: پیدا نشد

en: Not found in Trash
fa: در سطل زباله پیدا نشد

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: Search Category
fa: دسته‌بندی جستجو

en: All Categories
fa: همه‌ی دسته‌بندی‌ها

en: Parent Category
fa: دسته‌بندی مادر

en: Parent Category:
fa: دسته‌بندی مادر:

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته‌بندی

en: Update Category
fa: بروزرسانی دسته‌بندی

en: Add New Category
fa: افزودن دسته‌بندی جدید

en: New Category Name
fa: نام دسته‌بندی جدید

note: translators: %s is the theme name.
en: %s Settings
fa: تنظیمات %s

en: Rating
fa: امتیازدهی

en: Review Entity
fa: بررسی ماهیت

en: Product
fa: محصول

en: Book
fa: کتاب

en: Creative Work Season
fa: فصل کار خلاقانه

en: Creative Work Series
fa: سری کار خلاقانه

en: Episode
fa: قسمت

en: Game
fa: بازی

en: Local Business
fa: کسب و کار محلی

en: Media Object
fa: شئ رسانه

en: Movie
fa: فیلم

en: Music Playlist
fa: لیست پخش آهنگ

en: Music Recording
fa: ضبط آهنگ

en: Organization
fa: سازمان

en: More info about review entity and how to choose the right one can be found %shere%s.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد بررسی ماهیت و چگونگی انتخاب مورد صحیح از %sاینجا%s در دسترس است.

en: Product Price
fa: قیمت محصول

en: Product SKU
fa: شناسه‌ی محصول

en: Product Brand
fa: برند محصول

en: Gallery
fa: گالری

en: Affiliate Button Label
fa: برچسب دکمه‌ی مشارکت در فروش

en: Buy Now
fa: اکنون خرید کنید

en: Affiliate Link
fa: پیوند مشارکت در فروش

en: Open Link In New Tab
fa: باز کردن پیوند در زبانه جدید

en: Sponsored Attribute
fa: ویژگی تبلیغاتی

en: Read More Button Label
fa: برچسب دکمه‌ی خواندن بیشتر

en: Read More
fa: خواندن بیشتر

en: Short Description
fa: توضیحات کوتاه

en: Scores
fa: امتیازات

en: Product specs
fa: ویژگی‌های محصول

en: Pros
fa: مزایا

en: Cons
fa: معایب

en: Trending Posts
fa: نوشته‌های محبوب

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
fa: محبوب‌ترین نوشته‌ها یا محصولات خود را براساس تعداد دیدگاه‌ها یا نقد و بررسی‌هایی که در بازه زمانی خاص به دست آورده‌اند، مشخص کنید.

en: Products
fa: محصولات

en: All categories
fa: همه‌ی دسته‌بندی‌ها

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: All taxonomies
fa: تمام طبقه‌بندی‌ها

en: Module Title
fa: عنوان ماژول

en: Trending now
fa: هم‌اکنون محبوب است

en: Module Title Tag
fa: برچسب عنوان ماژول

en: Source
fa: منبع

en: Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌ها

en: Custom Query
fa: کوئری سفارشی

en: Posts ID
fa: شناسه‌ی نوشته‌ها

en: Separate posts ID by comma. How to find the %spost ID%s.
fa: شناسه‌ی نوشته‌ها را با ویرگول جدا کنید. چگونه %sشناسه‌ی نوشته%s را بیابید.

en: Trending From
fa: مطالب محبوب از

en: All Time
fa: همه‌ی زمان‌ها

en: Last 24 Hours
fa: 24 ساعت اخیر

en: Last 7 Days
fa: 7 روز اخیر

en: Last Month
fa: ماه اخیر

en: Login
fa: ورود

en: Sign Up
fa: ثبت‌نام

en: Back to login
fa: برگشت به ورود

en: Sticky Functionality
fa: عملکرد چسبان

en: Only Main Row
fa: فقط سطر اصلی

en: Top & Main Row
fa: سطر بالا و اصلی

en: All Rows
fa: همه‌ی سطرها

en: Main & Bottom Row
fa: سطر اصلی و پایین

en: Only Top Row
fa: فقط سطر بالایی

en: Only Bottom Row
fa: فقط سطر پایینی

en: Slide Down
fa: ورق زدن به پایین

en: Fade
fa: محو

en: Auto Hide/Show
fa: مخفی/نمایش خودکار

en: Enable on
fa: فعال‌سازی در

en: Transparent Functionality
fa: عملکرد نامرئی

en: Display Conditions
fa: شرایط نمایش

en: Conditions
fa: شرایط

en: Output
fa: خروجی

en: Enable/Disable
fa: فعال/غیرفعال

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Down
fa: پایین

en: Up
fa: بالا

en: Content Blocks
fa: بلوک‌های محتوا

en: Content Block
fa: بلوک محتوا

en: Add New Content Block
fa: افزودن بلوک محتوای جدید

en: Edit Content Block
fa: ویرایش بلوک محتوا

en: New Content Block
fa: بلوک محتوای جدید

en: View Content Block
fa: مشاهده‌ی بلوک محتوا

en: Search Content Blocks
fa: جستجوی بلوک‌های محتوا

en: Footer Menu 1
fa: پافهرست 1

en: Footer Menu 2
fa: پافهرست 2

en: Header Menu 3
fa: سرفهرست 3

en: Icon
fa: آیکون

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Text
fa: متن

en: You can add here some arbitrary HTML code.
fa: شما می‌توانید اینجا چند کد HTML دلخواه اضافه کنید.

en: Specs
fa: ویژگی‌ها

en: Email address
fa: نشانی رایانامه

en: Password
fa: رمزعبور

en: Remember Me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Forgot Password?
fa: رمزعبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Log In
fa: وارد شدن

en: Username or Email Address
fa: نام کاربری یا نشانی رایانامه

en: Get New Password
fa: گرفتن رمزعبور جدید

en: Username
fa: نام کاربری

en: Registration confirmation will be emailed to you.
fa: تائیدیه‌ی ثبت‌نام برای رایانامه‌ی شما ارسال خواهد شد.

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
fa: منوهای زیبای شخصی‌سازی‌شده‌ای بسازید که وب‌سایت شما را از دیگران متمایز می‌کند. آیکون‌ها و برچسب‌ها را به گزینه‌های ورودی اضافه کنید و حتی بلوک‌های محتوا را درون فهرست‌های کشویی قرار دهید.

en: Menu Item Settings
fa: تنظیمات گزینه‌ی فهرست
